UNICORN
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

UNICORN

suflet si magie
 
AcasaUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 curs de Magie Menatla

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
Rowenna
Admin
Rowenna


Numarul mesajelor : 106
Data de inscriere : 19/10/2006

curs de Magie Menatla Empty
MesajSubiect: curs de Magie Menatla   curs de Magie Menatla I_icon_minitimeLun Dec 17, 2007 12:32 am

Buna tuturor,

Avand in vedere ca am putin timp liber la dispozitie in preajma sarbatorilor, mi-am propus sa reiau o noua serie de cursanti pentru cursul de ˜tehnici mentale de baza". Cursul e prin corespondenta, interactiv (exista un grup de discutii unde puteti comunica cu alti cursanti si cu mine, in tot timpul) si NU e gratuit Wink.

Aveti mai jos o descriere pe care unii poate o cunoasteti pentru ca e publicata-n mai multe locuri, iar daca informatiile nu va sunt suficiente ma puteti contacta pe adresele private, specificate mai jos.

Va rog sa ma contactati doar daca aveti intentii serioase si nu numai din curiozitate.

BB!
Rowenna


A castiga fericirea, prosperitatea, sanatatea, este o deprindere. La fel este si a le pierde. Orice deprindere are la baza concepte si scheme de gandire care ne conditioneaza si care asimilate de inconstient, actioneaza de acolo « trasandu-ne destinul ». Intelegerea si depistarea scehemelor de gandire si formelor gand care atrag evenimente neplacute in viata noastra, este un prim pas pentru eliminarea lor si « vindecarea » oricarui domeniu al existentei.

Acest curs prin corespondenta se adreseaza incepatorilor si cuprinde 9 lectii de-a lungul carora veti invata intrarea in starea alfa si relaxarea, concentrarea, meditatia, vizualizarea si vizualizarea creativa, utilitatea practica a gandirii pozitive si folosirea puterii gandului in scopul de a va modela viata asa cum doriti, eliminarea blocajelor, activarea <inimii sacre> si dezvoltarea telepatiei. De-a lungul celor 9 cursuri va vor fi introduse de asemenea cateva notiuni de psihologie si filosofie ezoterica, necesare pentru intelegerea reala a celor invatate. Toate vor fi acompaniate de exercitii practice ghidate.

Cursul este interactiv si veti pastra legatura cu instructorul dumeavoastra pe tot parcursul acestuia. Va voi sta la dispozitie pentru orice intrebare si nelamurire, cu sfaturi si exercitii adaptate cazului vostru, in particular.



Pentru inscriere contactati : lightowl_r@yahoo.ca sau myphoenix@gmail.com
Sus In jos
https://unicorn.easyforumpro.com
crystal




Numarul mesajelor : 11
Data de inscriere : 07/12/2007

curs de Magie Menatla Empty
MesajSubiect: Re: curs de Magie Menatla   curs de Magie Menatla I_icon_minitimeLun Dec 17, 2007 6:43 am

Rowenna,eu sint interesata.
Cit costa?
Sus In jos
Rowenna
Admin
Rowenna


Numarul mesajelor : 106
Data de inscriere : 19/10/2006

curs de Magie Menatla Empty
MesajSubiect: Re: curs de Magie Menatla   curs de Magie Menatla I_icon_minitimeLun Dec 17, 2007 3:52 pm

scrie-mi adresa ta de mail la lightowl_r@yahoo.ca si am sa-ti trimit detaliile pe privat Smile
Sus In jos
https://unicorn.easyforumpro.com
enohtongueofangels

enohtongueofangels


Numarul mesajelor : 7
Data de inscriere : 12/12/2007

curs de Magie Menatla Empty
MesajSubiect: Re: curs de Magie Menatla   curs de Magie Menatla I_icon_minitimeMar Dec 18, 2007 6:35 pm

ce urat suna partea cu banii. ce nu-mi place cand interactioneaza. prefer sa ma initiez singur. din nou, parerea mea.
Sus In jos
Rowenna
Admin
Rowenna


Numarul mesajelor : 106
Data de inscriere : 19/10/2006

curs de Magie Menatla Empty
MesajSubiect: Re: curs de Magie Menatla   curs de Magie Menatla I_icon_minitimeMar Dec 18, 2007 11:14 pm

e dreptul tau
Sus In jos
https://unicorn.easyforumpro.com
Continut sponsorizat





curs de Magie Menatla Empty
MesajSubiect: Re: curs de Magie Menatla   curs de Magie Menatla I_icon_minitime

Sus In jos
 
curs de Magie Menatla
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» curs de mentalism
» Magie...magie
» Magie draconica si dragoni
» Ce trebuie stiut despre magie

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
UNICORN :: ~Universul Wicca~ :: clubul incepatorilor-
Mergi direct la: