UNICORN
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

UNICORN

suflet si magie
 
AcasaUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 Bine va-m gasit :)

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
S-Elena

S-Elena


Numarul mesajelor : 6
Data de inscriere : 31/01/2008

Bine va-m gasit :) Empty
MesajSubiect: Bine va-m gasit :)   Bine va-m gasit :) I_icon_minitimeJoi Ian 31, 2008 9:26 pm

Ma bucur ca ...poate voi reusi sa-mi lamuresc anumite 'stari'si 'efecte' cu ajutorul vostru I love you
Sus In jos
S-Elena

S-Elena


Numarul mesajelor : 6
Data de inscriere : 31/01/2008

Bine va-m gasit :) Empty
MesajSubiect: Re: Bine va-m gasit :)   Bine va-m gasit :) I_icon_minitimeJoi Ian 31, 2008 9:40 pm

Rowenna, imi place de tine ,din cele citite imi dau seama ca esti foarte documentata ,sper ca pe acest forum sa-mi lamuresc multe ' necunoscute '
Sper... I love you
Sus In jos
Rowenna
Admin
Rowenna


Numarul mesajelor : 106
Data de inscriere : 19/10/2006

Bine va-m gasit :) Empty
MesajSubiect: Re: Bine va-m gasit :)   Bine va-m gasit :) I_icon_minitimeVin Feb 01, 2008 2:14 pm

Bine ai venit Elena si-ti multumesc pentru apercieri. Nu-s chiar adat de documentata pe cat as vrea si marturisesc ca invat si aflu lucruri noi in fiecare zi, de pe toate aceste forumuri si grupuri la care particip. Poate de aceea tin la ele asa de mult Smile
Sper sa-ti fie de folos si tie.

Bb!
Sus In jos
https://unicorn.easyforumpro.com
S-Elena

S-Elena


Numarul mesajelor : 6
Data de inscriere : 31/01/2008

Bine va-m gasit :) Empty
MesajSubiect: Re: Bine va-m gasit :)   Bine va-m gasit :) I_icon_minitimeVin Feb 01, 2008 7:40 pm

Si eu sunt pe aceiasi 'cale' ,caut si tot caut ,poate intr-o buna zi voi gasi ce trebuie sa stiu Smile.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Bine va-m gasit :) Empty
MesajSubiect: Re: Bine va-m gasit :)   Bine va-m gasit :) I_icon_minitime

Sus In jos
 
Bine va-m gasit :)
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» prezentare admin

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
UNICORN :: ~Discutii generale si off-topic~ :: Bun Venit!-
Mergi direct la: