UNICORN
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

UNICORN

suflet si magie
 
AcasaUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 Sugestie

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Cori

Cori


Numarul mesajelor : 24
Data de inscriere : 24/10/2006

Sugestie Empty
MesajSubiect: Sugestie   Sugestie I_icon_minitimeMar Oct 24, 2006 4:33 pm

Mi-as dori mult o sectiune, mistica si alta, lumea medievala, sau Ordine Cavaleresti, cum vreti sa o numiti.
Sus In jos
Rowenna
Admin
Rowenna


Numarul mesajelor : 106
Data de inscriere : 19/10/2006

Sugestie Empty
MesajSubiect: Re: Sugestie   Sugestie I_icon_minitimeMier Oct 25, 2006 3:33 am

Cori a scris:
Mi-as dori mult o sectiune, mistica si alta, lumea medievala, sau Ordine Cavaleresti, cum vreti sa o numiti.

Hello Cori,

Mistica exista deja la categoria <suflet si spirit>. Cred ca se incadreaza destul de bine.

E excelenta ideea cu lumea medievala. Am sa deschid o categorie pe aceasta tema. M-am gandit la forumuri de genul: legende si povesti medievale, magie medievala...si poate ma mai ajuti si cu alte idei pentru evul mediu.
Ca sa ajungem la capitolul "daca vi cu idei iti revin ca sarcini" Laughing am sa te intreb daca te pricepi la evul mediu? Crezi ca esti o persoana potrivita pentru a modera si anima categoria? Iti pun aceste intrebari pentru ca te cunosc prea putin si cred ca tu sti mai bine decat oricine daca esti dispusa sa te ocupi de aceasta sectiune, ca moderator.

astept parerea ta Smile

flower Rowenna
Sus In jos
https://unicorn.easyforumpro.com
Cori

Cori


Numarul mesajelor : 24
Data de inscriere : 24/10/2006

Sugestie Empty
MesajSubiect: Re: Sugestie   Sugestie I_icon_minitimeMier Oct 25, 2006 8:56 am

Ma pricep la Evul Mediu. In plus, ma atrage f. mult lumea medievala. Vreau sa ma ocup de subforumul "Pe aripile timpului".
Profil psihologic: imi spun o singura data pct. de vedere, nu-mi place sa-mi impun parerea si consider ca rolul unui mod. este sa aiba grija ca toti userii sa se exprime liber.
In alta ordine de idei, insist pt. un subforum mistica, macar in cadrul categoriei suflet si spirit. O doresc si pe aceasta mult. Atu: impartialitate.
Sus In jos
Rowenna
Admin
Rowenna


Numarul mesajelor : 106
Data de inscriere : 19/10/2006

Sugestie Empty
MesajSubiect: Re: Sugestie   Sugestie I_icon_minitimeMier Oct 25, 2006 1:37 pm

Cori a scris:
In alta ordine de idei, insist pt. un subforum mistica, macar in cadrul categoriei suflet si spirit. O doresc si pe aceasta mult. Atu: impartialitate.

Eh, pai nu e nici o problema sa creez un sub forum numit <mistica>. As vrea insa sa inteleg mai bine ce se intelege prin mistica....as vrea sa inteleg mai bine subiectele care s-ar putea discuta acolo, ca sa nu ne dublam si sa ne amestecam si sa incalcim lumea.
Asadar, propun deja un prim subiect pe formul respectiv: ce vom discuta aici? Question

BB!
Rowenna
Sus In jos
https://unicorn.easyforumpro.com
Continut sponsorizat





Sugestie Empty
MesajSubiect: Re: Sugestie   Sugestie I_icon_minitime

Sus In jos
 
Sugestie
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
UNICORN :: ~Discutii generale si off-topic~ :: administrative-
Mergi direct la: