UNICORN
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

UNICORN

suflet si magie
 
AcasaUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 Amulete;pentagrame;bijuterii si alte obiecte de acest gen

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
S-Elena

S-Elena


Numarul mesajelor : 6
Data de inscriere : 31/01/2008

Amulete;pentagrame;bijuterii si alte obiecte de acest gen Empty
MesajSubiect: Amulete;pentagrame;bijuterii si alte obiecte de acest gen   Amulete;pentagrame;bijuterii si alte obiecte de acest gen I_icon_minitimeVin Feb 01, 2008 11:49 am

Buna tuturor,
Vreau sa stiu daca exista un loc de unde sa-mi pot procura diverse obiecte 'utile' Smile .
Pendulul si Ansa am facut comanda la Iasi la editura Esoteris,dar vreau sa-mi procur si alte obiecte,stie cineva Question
Sus In jos
Rowenna
Admin
Rowenna


Numarul mesajelor : 106
Data de inscriere : 19/10/2006

Amulete;pentagrame;bijuterii si alte obiecte de acest gen Empty
MesajSubiect: Re: Amulete;pentagrame;bijuterii si alte obiecte de acest gen   Amulete;pentagrame;bijuterii si alte obiecte de acest gen I_icon_minitimeSam Feb 02, 2008 6:43 pm

hello Elena,

Eu una nu stiu ce magazine ezoterice mai sunt prin Romania si nu te pot ajuta insa am pus intrebarea mai departe. Am primit un raspuns, pe care ti-l pun mai jos...poate iti va fi de folos.


http://www.ezo-shop.ro/

daca imi aduc aminte bine sunt din brasov , cei cu acest magazin exoteric, doar ca au niste preturi cam piparate.
Sus In jos
https://unicorn.easyforumpro.com
S-Elena

S-Elena


Numarul mesajelor : 6
Data de inscriere : 31/01/2008

Amulete;pentagrame;bijuterii si alte obiecte de acest gen Empty
MesajSubiect: Re: Amulete;pentagrame;bijuterii si alte obiecte de acest gen   Amulete;pentagrame;bijuterii si alte obiecte de acest gen I_icon_minitimeDum Feb 03, 2008 9:28 pm

>Very Happy< Iti multumesc tare tare mult.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Amulete;pentagrame;bijuterii si alte obiecte de acest gen Empty
MesajSubiect: Re: Amulete;pentagrame;bijuterii si alte obiecte de acest gen   Amulete;pentagrame;bijuterii si alte obiecte de acest gen I_icon_minitime

Sus In jos
 
Amulete;pentagrame;bijuterii si alte obiecte de acest gen
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
UNICORN :: ~Universul Wicca~ :: cafeneaua vrajioarelor-
Mergi direct la: