UNICORN
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

UNICORN

suflet si magie
 
AcasaUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 *waves* heya

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Kirie

Kirie


Numarul mesajelor : 10
Varsta : 34
Localisation : Resita, Romania
Data de inscriere : 02/03/2008

*waves* heya Empty
MesajSubiect: *waves* heya   *waves* heya I_icon_minitimeDum Mar 02, 2008 8:00 pm

Am gasit si eu forumul din grupul yahoo, si m-am decis sa ma bag. De ce nu? Parea interesant.

Sunt Kirie din Resita, sunt interesata de doi ani in Wicca/magie, si acuma studiez magia ceremoniala/inalta. Sunt foarte spirituala, dar deobicei par pragmatica (sau chiar ateista in lumea reala!) in discutii, deobicei fiindca nu pur si simplu accept lucruri fara sa verific in mai multe surse sau sa incerc, caut explicatii, si chiar sunt realista. Inca sunt la inceputul drumului meu, dar sper ca pana la vara sa fi ajuns la rezultate de-a dreptul tangibile.

Iubesc discutiile si dezbaterile, mai ales cele in contradictoriu (in masura in care nu ajung sa fie certuri). Vreau sa stiu cat mai multe, si sa imi valorific cat mai bine timpul meu in aceasta viata.

Bine v-am gasit, si sper sa ne simtim bine impreuna pe acest forum Smile

Edit: ah! era sa uit sa zic. adesea omit cuvinte sau litere, nu fiindca nu-s atenta la ce scriu ci fiindca- uhh. Ba da, chiar sunt neatenta... caut sa bag cat mai multe info, si cum scriu repede imi scapa vreun 'si' sau 'sau' sau 'din' ^^"
Sus In jos
Rowenna
Admin
Rowenna


Numarul mesajelor : 106
Data de inscriere : 19/10/2006

*waves* heya Empty
MesajSubiect: Re: *waves* heya   *waves* heya I_icon_minitimeVin Mar 07, 2008 3:50 pm

Bine ai venit draga Kirie!

BB!
Rowenna
Sus In jos
https://unicorn.easyforumpro.com
 
*waves* heya
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
UNICORN :: ~Discutii generale si off-topic~ :: Bun Venit!-
Mergi direct la: