UNICORN
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

UNICORN

suflet si magie
 
AcasaUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 un ajutor

In jos 
4 participanți
AutorMesaj
dihania




Numarul mesajelor : 1
Data de inscriere : 26/11/2006

un ajutor Empty
MesajSubiect: un ajutor   un ajutor I_icon_minitimeDum Noi 26, 2006 8:53 pm

o sa incerc sa fiu cat mai scurta.am parte de niste experiente pe care unii le-ar numi bizare.visez evenimente banale din viata mea pe care le traiesc intr-un timp relativ scurt.am un caiet unde imi notez toate visele dar nu stiu la ce ajuta.ce m-a pus pe ganduri e ca pe langa visele pe care le am,am inceput sa stiu ce o sa se intample (dar la fel..in situatii cat se poate de comune si de nesemnificative).nu stiu cum sa explic..ca si cum imi aduc aminte e o senzatie ciudata..stau pe banca si stiu ca o sa treaca x,o sa ma salute si o sa-mi arate tricoul pe care si l-a cumparat.ar mai fi si altele dar astea doua sunt cele mai "brutale".
caut ajutor,in sensul ca vreau sa stiu ce se intampla cu mine si poate voi reusi sa le si controlez.am dat peste tot felul de oameni in cautarile mele dupa un parinte spiritual,cu sfaturi ca eliberarea sexuala sau convertirea la o anumita religie.eu nu stiu ce e cu mine si cine sunt.poate ma puteti ajuta voi intr-un fel.
Sus In jos
Rowenna
Admin
Rowenna


Numarul mesajelor : 106
Data de inscriere : 19/10/2006

un ajutor Empty
MesajSubiect: Re: un ajutor   un ajutor I_icon_minitimeMier Noi 29, 2006 12:18 am

Hello...dihania Question

Stiu foarte multa lume care ar vrea sa aiba genul asta de necaz Laughing . Poti anticipa viitorul, ai vise premonitorii, cam asta ar fi, asa pe scurt. Vezi lucruri banale pentru ca daca am inteles bine, anticipezi viitorul apropiat si chiar foarte apropiat, probabil ca nimic semnificativ nu e pe cale sa se intample in anturajul tau. Parerea mea este ca e un inceput bun. Ar fi fost traumatizant sa percepi lucruri mari, importante, intr-o faza in care poate nu-ti explici prea bine fenomenul. Ceea ce mi se pare mie este ca esti ca la un antrenament ca sa te obisnuiesti cu premonitia. Ca la orice antrenament, incepi cu lucrusoare mici Basketball Cand iti este dat sa percepi viitorul inseamna ca s-ar putea sa fie nevoie sa intervi asupra lui si sa-l schimbi, la un moment dat. Cine stie, in viitor acest dar te va face sa poti actiona asupra unor lucrui importante si sa previi unele neajunsuri.
Ceea ce vad cei ce au darul anticiparii si premonitiei este acel viitor care ar urma daca nu s-ar interveni cu nimic in prezent. Daca tu ajungi sa-l cunosti (viitorul) si nu-ti convine, il poti schimba printr-o actiune in prezent...care schimba macazul Wink. Nu ai incercat niciodata sa te amuzi schimband viitorul? Daca sti ca cineva are sa treaca in zona si o sa-ti povesteasca despre puloverul cel nou, paraseste banca si piteste-te sa vezi daca intr-adevar persoana aceea va trece pe acolo si evita sa o intalnesti, sau asteapt-o si incepe un alt subiect de discutie inainte sa aiba ea timp sa-ti spuna despre noua achizitie vestimentara. Vezi daca nerge Smile.

flower cu speranta ca ti-am fost de folos, cat de putin

PS: da o raita pe la prezentari si lasa-ne si noua o carte de vizita Wink
Sus In jos
https://unicorn.easyforumpro.com
Cori

Cori


Numarul mesajelor : 24
Data de inscriere : 24/10/2006

un ajutor Empty
MesajSubiect: Re: un ajutor   un ajutor I_icon_minitimeVin Dec 01, 2006 11:57 pm

Visele, premonitiile chiar sunt o povara. Vorbesc aici din experienta, poti anticipa viitorul, dar se pune problema folosului.
Sus In jos
EmMa66




Numarul mesajelor : 1
Data de inscriere : 03/12/2008

un ajutor Empty
MesajSubiect: Re: un ajutor   un ajutor I_icon_minitimeDum Mar 22, 2009 6:46 pm

Am si eu nevoie de ajutor daca se poate si sper ca nu am postat gresit. As dori sa stiu cum imi pot purifica pentagrama. Simt ca s-a incarcat cu prea multa energie negativa de la problemele pe care le-am avut , iar acum nu o mai pot purta. Eu ma gandeam sa o pun afara la lumina lunii pline alaturi de un cristal de quart, insa nu stiu daca este corect. As dori ceva sfaturi , pareri , va multumesc anticipat.
Sus In jos
Continut sponsorizat





un ajutor Empty
MesajSubiect: Re: un ajutor   un ajutor I_icon_minitime

Sus In jos
 
un ajutor
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
UNICORN :: suflet si spirit :: spiritualitate si suflet-
Mergi direct la: